Filmy o wyprawach off-road 2


Siedząc w deszczowe dni lubimy pooglądać filmy o wyprawach off-road. Właściwie to nie tylko o jeździe po bezdrożach, jednak jazda poza asfaltem i wyprawa jest tematem przewodnim oglądanych ostatnio przez nas filmów. Tym bardziej, że zaczyna nam się coraz bardziej podobać taka forma turystyki.

Filmy o wyprawach off road

Filmy o wyprawach off road – Kadr z filmu EXTREME Siberia and Mongolia Off road Expediton

Przeglądając amatorskie produkcje na youtube można trafić na ogromne ilości ciekawszych bądź mniej ciekawych obrazów. W tym wpisie pokazujemy naszym zdaniem najciekawsze.

Pierwszym filmem jakim chcielibyśmy zaprosić Ciebie do oglądania filmów jest propozycja ekstremalnej wyprawy do Rosji – na Syberię i do Mongolii.

Ta sama ekipa wybrała się na drugą stronę naszego globu i zmierzyła się z australijskim klimatem.

Kolejny film przedstawiający podróż po Rosji. Tym razem jednak realizowany przez inne załogi. Celem był zupełnie inny rejon tego wielkiego kraju.

Następnym filmem staramy się udowodnić, że podróżowanie z dziećmi też może dać przyjemność i nie będzie udręką. Film zrealizowany przez ekipę Terenwizji.

Albania piękny i chyba dość egzotyczny kraj jak na europejskie warunki. Na moment pisania tego postu pozostaje ciągle w sferze naszych marzeń.


Ale wyprawy po bezdrożach to nie tylko Bałkany i Rosja. Świetnym kierunkiem wypraw jest Gruzja

 

Bardzo ciekawym i chyba coraz modniejszym rejonem świata ludzi kochających podróże poza asfaltem jest Czarny Ląd, czyli Afryka. Jak widać na poniższym filmie może dostarczyć ciekawych wrażeń.

Ostatnie dwa przykłady filmów udowadniają, że aby wyprawa była fajna, ciekawa i … nie trzeba opuszczać granic Polski.

Szukając w czeluściach internetu można znaleźć wiele ciekawych produkcji. My w tym wpisie ograniczyliśmy się tylko do filmów zrobionych przez polskich podróżników.

To może Cię zainteresować:

  • Grudniowa noc 4×427 grudnia 2014 Grudniowa noc 4×4 Po większych naprawach nasz Land Rover znowu stoi pod domem i czeka na to by wybrać się w teren. A i nam brakowało już jazdy w błocie. Do […]
  • Listopadowy las26 listopada 2013 Listopadowy las W ostatnim czasie pomimo jesieni wiele się u nas działo. Wszystko to razem wzięte spowodowało zupełny brak czasu na jakąkolwiek wycieczkę. W końcu […]
  • Między Mazowszem a Podlasiem17 września 2013 Między Mazowszem a Podlasiem 14. września wybraliśmy się razem na wycieczkę "Między Mazowszem a Podlasiem", która jest jedną z wycieczek cyklu Mazowiecka Włóczęga organizowaną […]
  • Na południe od Warki5 maja 2014 Na południe od Warki Dla nas wielka majówka w 2014 miała tylko jeden dzień. Był to 1 maja. Myśleliśmy co zrobić, aby efektywnie wykorzystać ten jeden dzień. Szukając […]
  • Wiosna i luty28 lutego 2014 Wiosna i luty Końcówka lutego 2014 przywitała nas prawdziwie wiosenną pogodą. Na mazowszu temperatury w słoneczny dzień oscylowały nawet w okolicach 12-13 stopni […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

2 komentarzy do “Filmy o wyprawach off-road